Árufeltöltő (dunakeszi / fót)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen.

Számukra keresünk új kollégákat DUNAKESZI és FÓTI áruházaikba a következő pozícióba:

ÁRUFELTÖLTŐ (Dunakeszi / Fót)
Ezek a feladatok várnak rád:
  • Vásárlók fogadása, kiszolgálása, felvilágosítása, segítségnyújtás
  • Az áruosztályok működésének biztosítása (árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság)
  • A termékek vonzó elrendezése, ízléses kihelyezése
  • A raktárak rendben tartása
  • A termékek minőségének, frissességének biztosítása
  • Részvétel a leltárak előkészítésében és lebonyolításában
Téged várunk, ha:
  • Érdekel a kereskedelem
  • Szeretnéd karrieredet beindítani, megalapozni
  • Szeretnél baráti hangulatban dolgozni, emberi bánásmódban részesülni
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
  • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén szereztél már tapasztalatot
Amit ajánlunk neked:
  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Lehetőség részmunkaidős foglalkoztatási formákra (heti 10 - 35 óráig)
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%
Munkavégzés helye: Dunakeszi / Fót
Jelentkezésedhez küld el frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.