Nehézgépkezelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország egyik vezető építőipari nagyvállalata

NEHÉZGÉPKEZELŐ
munkatársakat keres tavaszi belépéssel.
Feladat leírása:
  • Munkagéppel történő feladatok szakszerű, pontos elvégzése
  • A munkagéppel kapcsolatos adminisztráció (pl. karbantartási lap, gépműszak jelentés, munkahelyi gépek üzemóra jelentése és üzemanyag-elszámolása) elvégzése
  • A munkagép üzemképes és a környezetet indokolatlanul nem szennyező állapotban tartása, napi szemrevételezéses átvizsgálása, napi karbantartások, takarítások
  • Gépekhez kapcsolt elektronikai eszközök megóvása (GPS)
Elvárások az ideális jelölttel szemben:
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat gépkezelő munkakörben
  • OKJ-s nehézgépkezelő bizonyítvány
  • Érvényes gépkezelői jogosítvány
  • Érvényes B kategóriás vezetői engedély
Partnerünknél keresett gépcsoportok kódja és megnevezése:
  • 1212 Gumikerekes kotrók
  • 1222 Lánctalpas kotrók
  • 5341 Aszfalt bedolgozó gépek
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes fizetés és széleskörű kafetéria juttatás (SZÉP kártya, ajándék,- sport-, beiskolázási-, kultúra utalványok, önkéntes biztosítások, stb.)
  • A cég által fizetett magán betegbiztosítás
  • Szakmai képzéseken való részvétel
  • Kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú karrierlehetőség
  • Az ország egyik legnagyobb építőipari vállalatnál megszerezhető munkatapasztalat
Munkavégzés helye:
  • Pest megye
Jelentkezéshez fényképes önéletrajzát küldje el részünkre!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.