Műszaki asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk kollégát keres állványozási üzletágához:

MŰSZAKI ASSZISZTENS

Feladatok:
  • Állványozási projektek során műszaki előkészítési feladatokban való részvétel
  • Árajánlatok bekérése és kiértékelése
  • Kivitelezési dokumentációk elkészítése (pl. felmérési napló)
  • Belső nyilvántartások vezetése, utókalkulációk elvégzése
  • Anyagrendelések és anyagszállítások koordinálása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel és az alvállalkozókkal
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
Feltételek:
  • Adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • MS Office erős, felhasználói szintű ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Kezdeményező készség, önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, szervezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • ACAD felhasználói szintű ismerete
  • Építőipari végzettség vagy tapasztalat
  • Projektasszisztensi- és/vagy irodavezetői tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási rendszer
  • A pozíció betöltőjét egy folyamatosan fejlődő, családias vállalatban tanulási és szakmai fejlődési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség és támogató háttér várja.
Munkavégzés helye:Budapest 18. kerület
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Jelentkezéshez fényképes önéletrajzát küldje el részünkre!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.