Projekt támogató specialista

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A cég világszerte 4.400 főt alkalmaz a világ 34 országában. A anyacég biztosítja a magas szintű műszaki és stabil pénzügyi hátteret. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt.
Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik.

A piaci részesedés bővülése miatt keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: PROJEKT TÁMOGATÓ SPECIALISTA

Feladatok:

  • Projektekhez kapcsolódó munkaidő követése, riportálása,
  • Projektek jövedelmezőségének folyamatos ellenőrzése, visszajelzés a Területi vezetője és a Pénzügy felé,
  • Kapcsolattartás vevőkkel,
  • Vevői reklamációk koordinálása,
  • Vevői elégedettség felmérés készítése,
  • Adatbázisok aktualizálása, jelentések készítése,
  • Riportálás a projektek aktuális helyzetéről,
  • Határidők nyilvántartása,
  • Előlegbekérő levelek kiállítása; befolyt vevői előlegek nyomon követése,
  • Terület szerződésállományának nyilvántartása,
  • A vállalat kintlévőség kezelési folyamatának támogatása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági / műszaki végzettség,
  • Min. 2 - 3 éves szakmai tapasztalat műszaki projektek adminisztratív támogatásában,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Eü. alkalmassági nyilatkozat,
  • MS Office, különösen az Excel magabiztos ismerete.

Előnyök:

  • SAP ismerete,
  • Más integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Nemzetközi, stabil hátterű vállalat,
  • Oktatásokon való részvétel; szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy stabilan növekvő, 130 évre visszatekintő tradicionális cégnél,
  • Maximális támogatás a betanulás alatt és után!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ASSZISZTENS / TITKÁR / TITKÁRNŐ: Szakmai-/Team asszisztens
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Könnyűipari mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Könnyűipari mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.