Vezérigazgatói asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

ASSZISZTENSEK FIGYELEM!

Egy informatikai nagyvállalat vezérigazgatója mellé keresünk most, több éves tapasztalattal rendelkező asszisztenst!

Mi vár rád?

Nagyvállalati légkör, mégis családias hangulat

Budapest belvárosában található exclusive iroda

Méltányos alapbér és béren felüli juttatások

Támogató közeg, segítőkész kollégák

Felelősségteljes és változatos feladatok

Emberi munkaidő, mely mellett a magánéleted sem károsul

MÉG MINDIG NEM VAGY BENNE BIZTOS, HOGY TÉGED KERESÜNK? OLVASS TOVÁBB!

Milyen feladataid lesznek?

A vezérigazgató munkájának támogatása
A titkárság adminisztratív teendőinek ellátása
Irodai beszerzési feladatok
Üzleti partnerek és vendégek fogadása
Belső kommunikáció támogatása
Rendezvények szervezésében aktív részvétel, majd koordinálása és lebonyolítása
HA,
Jó szervezőképességedet kihasználva szívesen támogatnád egy felső vezető mindennapjait,
Nem jelent számodra problémát a protokoll szerinti öltözködés, sőt szívesen jársz elegáns ruhában a mindennapokban is,
Nehezebb helyzetekben is higgadtan és precízen helyt tudsz állni,
Könnyen találod meg a közös hangot a legkülönfélébb emberekkel,
AKKOR JELENTKEZZ, MERT TE VAGY AZ, AKIT KERESÜNK!
Hogyan pályázzak?
Kérlek, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat magyar nyelven, honlapunkon keresztül.
Ha még mindig nem vagy meggyőzve, gyere hozzánk interjúra, hogy eloszlathassuk esetleges kételyeid.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.