Kereskedelmi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk több, mint 40 éves múlttal rendelkező multinacionális cég, akik Közép- Kelet- Európa legnagyobb konzervipari termékeket forgalmazó vállalata. Kiváló minőségű, tápláló és kiegyensúlyozott ételeket kínálnak az egyre változóbb vevőkör igényeinek kielégítésére.
A magyar leányvállalata számára keresünk
KERESKEDELMI ASSZISZTENS
pozícióba kollégát.
Feladatok:
  • Beérkezett rendelések feldolgozása, szállítólevél készítése
  • Szállítandó termékekről visszaigazolás partnerek részére
  • Akciók, árváltozások, új listázottság és egyéb megállapodások rögzítése
  • Szállítólevelek és Áruátvételi igazolások feldolgozása
  • Számlázás
  • Helyesbítő számlák, jóváírások, kompenzációk, visszáru kezelése
  • Telefonkezelés, email megkeresések kezelése
  • Irodai felszerelés nyilvántartása, rendelése
Elvárás:
  • Főiskolai VAGY egyetemi befejezett/ folyamatban lévő tanulmányok
  • Legalább 2 év kereskedelmi asszisztens vagy pénzügyi asszisztens pozícióban szerzett tapasztalat, ahol SZÁMLÁZÁSI feladatok is voltak
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt- Leginkább írásban kell használni, de előfordulhat szóban is
  • Excel felhasználói szintű ismerete (függvények használata!)
Amit kínálnak:
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Családias, fiatalos munkahelyi légkör
  • Alap bérezés mellett BKK bérlet térítés
Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület- tömegközlekedéssel könnyedén elérhetőek
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes magyar önéletrajzzal pályázza meg!