Beszerzési projektvezető (mélyépítészet, vasútépítészet, és/vagy műszaki terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kereskedelemmel és beszerzéssel foglalkozó vállalat keres új munkatársat Pest megye nyugati részén történő munkavégzéssel, az alábbi munkakör betöltésére:

BESZERZÉSI PROJEKTVEZETŐ (Mélyépítészet, vasútépítészet és/vagy műszaki terület)

Feladatok:

  • Önálló, kiemelt építőipari projektek számára a teljes beszerzési oldal megtervezése, felépítése és menedzselése
  • Együttműködés a projekt (előkészítő, tervező, kivitelező) csapatokkal, illetve egyéb társosztályokkal
  • A rendelkezésre álló specifikáció, igénylista alapján árajánlatkérés összeállítása, bekérése
  • Beszerzési források, beszállítók felkutatása, kiválasztása,velük való kapcsolattartás, illetve értékelésük
  • Tendereztetés
  • A projekthez kötődő stratégia, tárgyalások, szerződéskötések teljes körű előkészítése, kezelése
  • Beszerzési költségek optimalizálása
  • Beszerzési projektcsapat koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki/gazdasági)
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeret (kiemelten Microsoft Excel)
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és elemző képesség
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság, nagyfokú önállóság
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Előnyök:

  • Mérnök végzettség beszerzési tapasztalattal
  • Építőipari termékismeret
  • Idegen nyelvismeret
  • Érvényes gépjármű vezetői engedély és gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes jövedelem, professzionális háttér, kiváló infrastruktúra, valamint önálló, innovatív munkavégzés várja!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával és fizetési igényének megjelölésével jelentkezzen rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.