Beszerzési projektvezető (mélyépítészet, vasútépítészet, és/vagy műszaki terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kereskedelemmel és beszerzéssel foglalkozó vállalat keres új munkatársat Pest megye nyugati részén történő munkavégzéssel, az alábbi munkakör betöltésére:

BESZERZÉSI PROJEKTVEZETŐ (Mélyépítészet, vasútépítészet és/vagy műszaki terület)

Feladatok:

  • Önálló, kiemelt építőipari projektek számára a teljes beszerzési oldal megtervezése, felépítése és menedzselése
  • Együttműködés a projekt (előkészítő, tervező, kivitelező) csapatokkal, illetve egyéb társosztályokkal
  • A rendelkezésre álló specifikáció, igénylista alapján árajánlatkérés összeállítása, bekérése
  • Beszerzési források, beszállítók felkutatása, kiválasztása,velük való kapcsolattartás, illetve értékelésük
  • Tendereztetés
  • A projekthez kötődő stratégia, tárgyalások, szerződéskötések teljes körű előkészítése, kezelése
  • Beszerzési költségek optimalizálása
  • Beszerzési projektcsapat koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki/gazdasági)
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeret (kiemelten Microsoft Excel)
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és elemző képesség
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság, nagyfokú önállóság
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Előnyök:

  • Mérnök végzettség beszerzési tapasztalattal
  • Építőipari termékismeret
  • Idegen nyelvismeret
  • Érvényes gépjármű vezetői engedély és gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes jövedelem, professzionális háttér, kiváló infrastruktúra, valamint önálló, innovatív munkavégzés várja!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Épületgépész
  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzával és fizetési igényének megjelölésével jelentkezzen rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.