Senior beszerző (mélyépítészet, vasútépítészet és/vagy műszaki terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Kereskedelemmel és beszerzéssel foglalkozó cég Pest megye nyugati részére keres munkatársat (mélyépítészet és vagy vasútépítés területre) az alábbi állás betöltésére:

SENIOR BESZERZŐ

Feladatok:

  • Együttműködés a projekt (előkészítő, tervező, kivitelező) csapatokkal, illetve egyéb társosztályokkal
  • A rendelkezések álló specifikáció, igénylista alapján árajánlatkérés összeállítás, bekérés
  • Beszerzési források, beszállítók felkutatása, kiválasztása, kapcsolattartás, illetve értékelésük
  • Tendereztetés
  • Tárgyalások, szerződéskötések előkészítésében és megvalósításában való aktív közreműködés
  • Beszerzési költségek optimalizálása
  • Esetlegesen beszerzési csapat koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki/gazdasági)
  • Haladó szintű számítástechnikai ismeret (kiemelten Microsoft Excel)
  • Kiváló kommunikációs-, problémamegoldó- és elemező képesség
  • Kimagasló precizitás és megbízhatóság, nagyfokú önállóság jellemzi
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

Előnyök:

  • Mérnök végzettség beszerzési tapasztalattal
  • Építőipari termékismeret
  • Idegen nyelvismeret
  • Érvényes gépjárművezetői engedély és gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Önálló, innovatív munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérjük hogy magyar nyelvű önéletrajzával, és abban megjelölt bérigényével pályázzon rá!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem