Junior projekt munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ha szereted a pörgős és változatos feladatokat, élvezed, ha több szálon futnak az események és jól tudsz párhuzamosan több folyamatot koordinálni, akkor mindenképpen Neked való az alábbi lehetőség:

Több mint 20 éves múltra visszatekintő magyar tulajdonú vállalatcsoporthoz keresünk új munkatársat

JUNIOR PROJEKT MUNKATÁRS
pozícióba.

Akár pályakezdők, vagy tapasztaltabb jelentkezők jelentkezését is várjuk!
Ezek lesznek a feladataid:
  • A cégcsoport teljes működési mechanizmusának megismerése
  • Projektjellegű feladatok a követező területeken: fuvarozás, nemzetközi szállítmányozás, napelemes fejlesztések, ingatlanberuházások, mezőgazdasági fejlesztések
  • A fejlesztésekkel kapcsolatos jogszabályi környezet változásainak követése
  • Ügyvezető és junior managerek munkájának támogatása
  • Fejlesztések elindítása, lebonyolítása, nyomonkövetése
  • Munkafolyamatok kidolgozása, bevezetése
  • Vállalatirányítási rendszer optimalizálására irányuló feladatok
  • Kontrolling rendszer fejlesztésében szerepvállalás
  • Pénzügyi tevékenység támogatása
  • Szerződések előkészítése
  • Hivatali ügyintézés
Jelentkezz, ha megfelelsz az alábbi feltételeknek:
  • Felsőfokú közgazdász végzettség (opcionálisan jogi végzettség)
  • Nyitottság a változatos feladatok iránt
  • Proaktivitás, fejlődés iránti folyamatos igény
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó - az iroda csak autóval közelíthető meg.
Jelentkezésed során előnyként értékeljük:
  • Projektkoordináció területén szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Kiemelkedő fix bér
  • Modern munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség, karrierút biztosítása az érdeklődési területnek megfelelően
Munkavégzés helye:
  • Nagytarcsa, Ipari park (M0 nagytarcsai lehajtójánál) - megközelítés csak autóval lehetséges!

Jelentkezni fényképes, frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.