Statikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ambiciózus munkatársat keresünk statikus csapatunk bővítésére

STATIKUS
pozícióba.

Ha sokéves tapasztalattal rendelkező de fiatalos csapatban szeretnéd megszerzett tudásod kamatoztatni és/vagy bővíteni, szereted a változatosságot és szeretsz ügyfelekkel, emberekkel foglalkozni, akkor próbáld ki magad egy sikeres és elkötelezett csapat részeként, akik elérték, hogy a lakossági szegmensben a legnagyobb piaci részesedést tudhatják a magukénak. Itt nem a megszokott tervezői irodai légkör fogad, de hogy miben is különböznek más irodáktól, nézd meg a saját szemeddel!

Partnerünk rendelkezik a Bisnode nemzetközi cégminősítő AA minősítésével, mellyel Magyarországon csupán a cégek 1,75%-a rendelkezik. Ez azt jelzi, hogy velük az üzleti kapcsolat kialakításának pénzügyi kockázata rendkívül alacsony.

Lakossági ügyfeleik gyakorlatilag 100%-os megelégedettsége mutatja számukra a helyes irányt.

A feladatok:
  • Adategyeztetések, megbízókkal, ügyfelekkel, partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Tervezési feladatok végzése, statikai kiviteli tervek rajzolása, számítások végzése és ezek dokumentálása
  • Helyszíni felmérések végzése, és statikus szakvélemények megírása
  • Épületkárosodások felmérése és szakvélemények kiállítása, megoldási javaslatokkal
Mihez kell értened?
  • Önállóan kell tudnod végezned a rád bízott feladatot, hogy mások is végezhessék a sajátjukat
  • A műszaki problémákat neked kell megoldanod, majd bemutatnod felettesednek, ha az olyan jellegű, hogy jóváhagyást kell rá kérned
  • Az ügyfelekkel és partnerekkel önállóan kell tartanod a kapcsolatot, az egyeztetéseket és esetleges kérdéses részeket jó kommunikációval, az ügyet kézben tartva kell intézned
  • Ismerned kell valamely Cad szoftvert (pl. AutoCad vagy Nemetschek Allplan, esetleg ArchiCad), továbbá AxisVM és persze Word, Excel, MathCad
  • Ha van már némi tervezési gyakorlatod, az előnyt jelenthet
  • Mivel sokat kell ügyfelekhez helyszínre menni, ezért B kategóriás jogosítvány és némi rutin szükséges
Amit a cég nyújt:
  • Kölcsönös megegyezésen alapuló bérezés, hogy hosszútávon is sikeres lehessen az együttműködésünk
  • Képzések támogatása (pl. nyelvtanulás, szakmai továbbképzések, személyes fejlődésre vonatkozó képzések, mint kommunikációs készségek fejlesztése, stb. személyes igény szerint
  • Céges infrastruktúra használata adott esetben személyes célra is (pl. autó)
  • Személyes segítség nyújtása és tapasztalatszerzés vagy ismeretek bővítése profi csapatban, profik mellett
  • Próbaidő lejárta után korlátlan használatú céges telefon biztosítása
  • Rendszeres csapatépítések (különböző sport tevékenységekben, vitorlázás Balatonon, stb.
Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület (Örs Vezér tértől 10 percre)
Fizetés: nettó 200.000 Ft-tól
Légy részese Te is a lakossági szegmensben legnagyobb piaci részesedést elért csapatnak!
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, esetleges referenciákkal, fizetési igény megjelölésével!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.