Statikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ambiciózus munkatársat keresünk statikus csapatunk bővítésére

STATIKUS
pozícióba.

Ha sokéves tapasztalattal rendelkező de fiatalos csapatban szeretnéd megszerzett tudásod kamatoztatni és/vagy bővíteni, szereted a változatosságot és szeretsz ügyfelekkel, emberekkel foglalkozni, akkor próbáld ki magad egy sikeres és elkötelezett csapat részeként, akik elérték, hogy a lakossági szegmensben a legnagyobb piaci részesedést tudhatják a magukénak. Itt nem a megszokott tervezői irodai légkör fogad, de hogy miben is különböznek más irodáktól, nézd meg a saját szemeddel!

Partnerünk rendelkezik a Bisnode nemzetközi cégminősítő AA minősítésével, mellyel Magyarországon csupán a cégek 1,75%-a rendelkezik. Ez azt jelzi, hogy velük az üzleti kapcsolat kialakításának pénzügyi kockázata rendkívül alacsony.

Lakossági ügyfeleik gyakorlatilag 100%-os megelégedettsége mutatja számukra a helyes irányt.

A feladatok:
  • Adategyeztetések, megbízókkal, ügyfelekkel, partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Tervezési feladatok végzése, statikai kiviteli tervek rajzolása, számítások végzése és ezek dokumentálása
  • Helyszíni felmérések végzése, és statikus szakvélemények megírása
  • Épületkárosodások felmérése és szakvélemények kiállítása, megoldási javaslatokkal
Mihez kell értened?
  • Önállóan kell tudnod végezned a rád bízott feladatot, hogy mások is végezhessék a sajátjukat
  • A műszaki problémákat neked kell megoldanod, majd bemutatnod felettesednek, ha az olyan jellegű, hogy jóváhagyást kell rá kérned
  • Az ügyfelekkel és partnerekkel önállóan kell tartanod a kapcsolatot, az egyeztetéseket és esetleges kérdéses részeket jó kommunikációval, az ügyet kézben tartva kell intézned
  • Ismerned kell valamely Cad szoftvert (pl. AutoCad vagy Nemetschek Allplan, esetleg ArchiCad), továbbá AxisVM és persze Word, Excel, MathCad
  • Ha van már némi tervezési gyakorlatod, az előnyt jelenthet
  • Mivel sokat kell ügyfelekhez helyszínre menni, ezért B kategóriás jogosítvány és némi rutin szükséges
Amit a cég nyújt:
  • Kölcsönös megegyezésen alapuló bérezés, hogy hosszútávon is sikeres lehessen az együttműködésünk
  • Képzések támogatása (pl. nyelvtanulás, szakmai továbbképzések, személyes fejlődésre vonatkozó képzések, mint kommunikációs készségek fejlesztése, stb. személyes igény szerint
  • Céges infrastruktúra használata adott esetben személyes célra is (pl. autó)
  • Személyes segítség nyújtása és tapasztalatszerzés vagy ismeretek bővítése profi csapatban, profik mellett
  • Próbaidő lejárta után korlátlan használatú céges telefon biztosítása
  • Rendszeres csapatépítések (különböző sport tevékenységekben, vitorlázás Balatonon, stb.
Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület (Örs Vezér tértől 10 percre)
Fizetés: nettó 200.000 Ft-tól
Légy részese Te is a lakossági szegmensben legnagyobb piaci részesedést elért csapatnak!
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, esetleges referenciákkal, fizetési igény megjelölésével!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.