Haszongépjármű értékesítő (Hajdú-Bihar megye)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Hajdú-Bihar megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Imádja a járműveket?
És ért is hozzájuk?
Mindig is sikeres volt az értékesítés területén?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen rá!
Ügyfelünk egy külföldi tulajdonban lévő cégcsoport tagja, a saját területükön évek óta sikeresen működnek a magyar piacon.
Bővülő csapatukba keresünk most értékesítőt az alábbi pozícióba:
HASZONGÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ
Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  • Néhány éves termék értékesítésben - B2B területen- szerzett tapasztalat, és eredmények
  • A járművek alapos ismerete, műszaki affinitás
  • Jó megjelenés és jó kommunikációs készség
  • Eredményorientált személyiség
Milyen feladatok várnak Önre?
  • Havi targetek alapján haszongépjárművek értékesítése a B2B szegmens számára
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció pontos vezetése, elszámolások készítése
  • Rendszeres ügyfél látogatások
Mit ajánl a Cég?
  • Versenyképes jutalékrendszer, autó és alapbér tartozik a pozícióhoz.
A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye, Debrecen
Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá rendszerünkön keresztül!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.