Riportálási tanácsadó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Partnerünk a fogyasztók médiahasználatáról és vásárlásairól információkat, valamint ismereteket szolgáltató globális vállalat;vezető piaci pozíciókban a marketing és fogyasztói információ mellett médiaadatok feltárásában,mint a televízió, online kutatás, mobil és más médiumok, szakvásárok stb.
A vállalat a világ mintegy 100 országában aktív. Központja az USA-ban, New Yorkban és a hollandiai Diemenben található.
Sikereik eredményeképp kollégát keresünk a következő munkakörbe:

RIPORTÁLÁSI TANÁCSADÓ (Report Liaison)
Feladatok:
  • Tanácsadás, javaslattétel új riportolási igények esetén, figyelembe véve az ügyfél adatbankjainak lehetőségeit
  • Meglévő riportok folyamatos frissítése, karbantartása, ellenőrzése a cég saját szoftvereinek használatával
  • Szoftveres támogatás nyújtása az ügyfeleknek és a kollégáknak a cég szoftvereit érintően
Jelentkezési feltételek:
  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló Excel és Power Point tudás
  • VBA Macro rendszeres használata
  • Releváns szakmai tapasztalat (informatikai tanulmányok előnyben)
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező, probléma megoldó hozzáállás
  • Proaktív, nyitott kommunikáció magyar és angol nyelven
Előny:
Német nyelvtudás
Munkavégzés helye:  Budapest (belváros)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.