Dekoratőr / visual merchandiser (Székesfehérvár)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Veszprém megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen.
Számukra keresünk új kollégákat SZÉKESFEHÉRVÁRI áruházukba a következő pozícióba:

DEKORATŐR / VISUAL MERCHANDISER
(SZÉKESFEHÉRVÁR)
Ezek a feladatok várnak rád:
  • Az eladótér rendezése, vizuális kialakítása
  • Az áruház egységes és vonzó képének biztosítása
  • A vásárlók pontos vizuális tájékoztatása a termékekről, árról, akciókról
  • Mind a vásárlók, mind a munkatársak részére közhasznú információk vizuális megjelenítése, plakátokon, illetve a faliújságokon
  • A dekorációs kellékek, táblatartók ismerete és folyamatos pótlása
  • A dekoráción használt eszközök és programok ismerete és használata
  • Az előre betervezett akcióváltásokhoz kapcsolódó dekorációs látványtervek elkészítése, kivitelezése, kihelyezése
  • A dekorációs arculati kézikönyvben rögzített formák betartása
Téged várunk, ha:
  • Van tapasztalatod hasonló pozícióban, vagy van speciális képesítésed
  • Jó kereskedelmi szemlélettel rendelkezel, kreativ vagy és jó a stílusérzéked
És ezen felül:
  • Önálló munkavégzés és szervezési készség
  • Célorientált vagy és betartod a kijelölt határidőket
  • Tudsz tervezni és prioritásokat felállítani
  • Képes vagy több, egy időben zajló feladatot elvégezni
  • Nyitott vagy minden újdonságra és nem félsz kezdeményezni
  • Jó csapatjátékos vagy, de emellett önállóan is tudsz dolgozni
Előny:
  • Dekoratőri vagy lakberendezői tapasztalat
Amit ajánlunk neked:
  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
Munkavégzés helye: SZÉKESFEHÉRVÁR
Munkaidő: heti 40 óra
Jelentkezésedhez küld el frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.