Ügyfélszolgálati csoportvezető (szállítmányozási terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.
Csapatukba keresünk új kollégát

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ
(szállítmányozási terület)
pozícióba.
Feladatok:
  • Ügyfélszolgálati csoport irányítása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, társosztályokkal, külföldi irodákkal
  • Ügyfél reklamációk kezelése, kiemelt megbízók kezelése, telefonkonferenciák lebonyolítása
  • Teljesítmények folyamatos monitorozása
  • Ügyfél elégedettség érdekében intézkedések meghozatala, javaslattétek a folyamatok optimatizálására
  • Új ügyfelek implementálása, ügyféllátogatások
  • Telefonkonferenciák lebonyolítása
  • Napi riportok készítése
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • 2-3 éves gyakorlat a szállítmányozás területén azonos vagy hasonló munkakörben
  • Magabiztos folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Erős excel ismeret
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Prémium
  • Stabil céges háttér
  • Karrierlehetőség
  • Munkahelyi étkezde
  • Munkaidőhöz igazított céges buszjáratok biztosítása Budapestről a Boráros térről, valamint a csepeli Auchan-tól.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (céges busz van)
Munkaidő: H-P 8 - 16:20, rugalmas
Jelentkezéséhez küldje el frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.