Munkavédelmi szakember

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

MUNKAVÉDELMI SZAKEMBER
pozíció

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cég tagja lenni?
Úgy érzed rugalmas, kreatív és elhivatott vagy?
Esetleg gyors helyzetfelismerő-, és problémamegoldó készséggel rendelkezel?

Akkor szerencséd van, mert cégünk MUNKAVÉDELMI SZAKEMBERT keres!
Hogy mi is vár rád, milyen teendőkkel kell megbirkóznod?
  • Munkavédelmi feladatok ellátása
  • Munkavédelmi szempontú ellenőrzés, jegyzőkönyvek készítése
  • Munkavédelmi dokumentációk készítése, véleményezése
  • A megrendelő folyamatos tájékoztatása; jelentések és statisztikák készítése
  • Egyéb szakmai feladatok ellátása
Jelentkezésedkor előnynek számít, ha:
  • Felsőfokú munkavédelmi szakirányú végzettséggel rendelkezel (munkavédelmi szakember/szakmérnök), vagy
  • Tűzvédelmi előadó végzettséged van
  • Proaktív vagy és szeretsz csapatban dolgozni
Amit kínálunk:
  • Kompetencia, készség és tapasztalat alapú bérezés (bér-előrelépés lehetőség)
  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatási rendszer
  • Telefon, számítógép, (szükség esetén céges autó)
  • Hosszú távú projekt(ek), támogató környezet, ahol egy dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Folyamatos szakmai fejlődés és tovább tanulás lehetősége, belső képzési modulok
  • Értékes szakmai referencia- és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Karrierút kiépítése, fejlesztése
HA
  • Rendelkezel munkavédelmi szakirányú végzettséggel
  • Nem esel pánikba, ha használni kell az angol nyelvet
  • Van B kategóriás jogosítványod és nem probléma, hogy olykor-olykor utaznod kell
  • Valamint szeretnél egy biztos szakmát
Akkor várjuk a jelentkezésed!
Munkavégzés helye: Magyarország
Jelentkezéshez önéletrajzodat küldd el részünkre!