Munkavédelmi szakember

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MUNKAVÉDELMI SZAKEMBER
pozíció

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő cég tagja lenni?
Úgy érzed rugalmas, kreatív és elhivatott vagy?
Esetleg gyors helyzetfelismerő-, és problémamegoldó készséggel rendelkezel?

Akkor szerencséd van, mert cégünk MUNKAVÉDELMI SZAKEMBERT keres!
Hogy mi is vár rád, milyen teendőkkel kell megbirkóznod?
  • Munkavédelmi feladatok ellátása
  • Munkavédelmi szempontú ellenőrzés, jegyzőkönyvek készítése
  • Munkavédelmi dokumentációk készítése, véleményezése
  • A megrendelő folyamatos tájékoztatása; jelentések és statisztikák készítése
  • Egyéb szakmai feladatok ellátása
Jelentkezésedkor előnynek számít, ha:
  • Felsőfokú munkavédelmi szakirányú végzettséggel rendelkezel (munkavédelmi szakember/szakmérnök), vagy
  • Tűzvédelmi előadó végzettséged van
  • Proaktív vagy és szeretsz csapatban dolgozni
Amit kínálunk:
  • Kompetencia, készség és tapasztalat alapú bérezés (bér-előrelépés lehetőség)
  • Versenyképes bérezés + béren kívüli juttatási rendszer
  • Telefon, számítógép, (szükség esetén céges autó)
  • Hosszú távú projekt(ek), támogató környezet, ahol egy dinamikus csapat tagja lehetsz
  • Folyamatos szakmai fejlődés és tovább tanulás lehetősége, belső képzési modulok
  • Értékes szakmai referencia- és tapasztalatszerzési lehetőség
  • Karrierút kiépítése, fejlesztése
HA
  • Rendelkezel munkavédelmi szakirányú végzettséggel
  • Nem esel pánikba, ha használni kell az angol nyelvet
  • Van B kategóriás jogosítványod és nem probléma, hogy olykor-olykor utaznod kell
  • Valamint szeretnél egy biztos szakmát
Akkor várjuk a jelentkezésed!
Munkavégzés helye: Magyarország
Jelentkezéshez önéletrajzodat küldd el részünkre!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.