Vállalkozás vezető - mélyépítés területre!

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Rendelkezik építőmérnök/mélyépítő/építészmérnök/bányamérnök diplomával?
Van építőipari területen (mélyépítés) szerzett szakmai, valamint vezetői tapasztalata?
Középfokú angol VAGY német nyelvtudása?
Amennyiben igen, úgy az alábbi pozíciót ÖNNEK ajánljuk!
VÁLLALKOZÁS VEZETŐ - MÉLYÉPÍTÉS TERÜLETRE!
Ügyfelünk a magyarországi mélyépítés meghatározó szereplője.
Hogy mit nyújtanak Önnek?
Alapbér mellett cafateria
Teljesítményarányos prémium rendszer
Céges autó (próbaidő után korlátozott magánhasználatra is)
Laptop
Mobiltelefon
Rugalmas munkaidő
Bejelentett munkaviszony
Milyen feladatok várnak a szakemberre?
  • A vállalkozási osztály vezetése, irányítása, szervezése. (2 fő előkészítő mérnök)
  • A cég éves árbevételének, nyereségének, piaci helyzetének növelése.
  • Partnerkapcsolatok kiépítése.
  • Az előkészítő mérnökök munkájának támogatása, vagyis:
    • Megrendelői igények alapján műszakilag és költség szempontjából leghatékonyabb műszaki megoldás kidolgozása az adott feladatra / problémára.
    • A kalkulációkhoz szükséges előtervek, vázlattervek, méretezések elkészítése.
    • Engedélyezési/kiviteli tervezési feladat esetén a megfelelő tervező kiválasztása, szerződés kötés előkészítése, a tervezési feladatok koordinálása, a kész terv ellenőrzée

Munkavégzés helye:
  • A központ Pest megye nyugati részéről könnyedén megközelíthető (M7 autópálya)
  • Országos

A jelentkezés módja:

Kérjük, hogy fényképes, szakmai önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.