Tárgyi eszköz könyvelő - gyártócég

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk prémium kategóriás tisztítóberendezések gyártásával foglalkozó, skandináv tulajdonú multinacionális vállalat.
A cég alapítója, egy villamosmérnök, akinek az álma kezdettől fogva az volt, hogy lesz egy nemzetközi vállalata, ami árucikkeket értékesít az egész világon.
1906-ban ő alapította a céget, és elkezdett motorokat gyártani különböző eszközök meghajtására.
Az álma valóra vált, jelenleg a cég több, mint 100 országban van jelen kiváló minőségű termékeivel.

Jelenleg professzionális pénzügyi csapatuk számára keresünk olyan tapasztalt könyvelőt, aki tárgyi eszközök könyvelésében már szerzett tapasztalatot.
A pozíció megnevezése:

TÁRGYI ESZKÖZ KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz számlák elfogadtatása, könyvelése,
  • Beruházások naprakész nyomon követése, analitika vezetése,
  • Projectek naprakész feldolgozása,
  • Tárgyi eszköz mozgástábla elkészítése,
  • Számlák elfogadása, könyvelése,
  • Függő tételek kitisztázása,
  • Hónap végi zárásban való részvétel,
  • Az éves auditban a csapat munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai pénzügyi / közgazdasági végzettség,
  • 2-3 év TÁRGYI ESZKÖZ könyvelési tapasztalat,
  • Magyar számviteli szabályok megbízható ismerete,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel az Excel ismeretre.

Előnyök:

  • SAP Fixed Asset modul ismerete,
  • termelési területen szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil, nemzetközi háttér, multinacionális munkakörnyezet,
  • Versenyképes juttatás,
  • Modern, fiatalos környezet,
  • Ingyenes wellness és edzőterem használat, gyümölcsnap,
  • Nyelvoktatás támogatása,
  • Skandináv vállalati kultúra várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Egyéb információk:

  • Amennyiben érdeklődik a pozíció iránt, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.