Projektvezető- egyedi gépgyártási terület (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk egy közel 50 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú cég magyarországi leányvállalata. Fő kompetencia-területeik közé tartozik az egyedi gépgyártás, ipari automatizálás, prés- és csavarozás technikai fejlesztések. Kiváló minőségű termékeket és igényes szolgáltatásokat kínálnak ügyfeleik részére. A vállalat bővülése/ fejlődése miatt - kiskőrösi munkavégzéssel - keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba:
PROJEKTVEZETŐ
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • Projektek teljes körű irányítása és koordinálása a beérkező ügyfél igény kidolgozásától a kész termék gyártásáig
  • 6-8 fős projekt team irányítása
  • Árajánlatok, kalkulációk készítése és műszaki specifikációk készítése
  • Gépészeti tervek és rajzok kezelése, gyártatása
  • Dokumentációk készítése
  • Projekt határidők felállítása és figyelemmel kísérése
  • Idő- és költségtervek betartása
  • Jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal- Kb. két heti rendszerességgel  látogatás országosan (ehhez kulcsos autó lesz biztosítva a telephely és az ügyfelek és beszállítók között)
  • Reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Egyetemi/ Főiskolai műszaki mérnök/ műszaki menedzser végzettség
  • Angol VAGY Német nyelv ismerete középszinten szóban és írásban egyaránt- német kollégákkal telefonon, és e- mailben kapcsolatot kell tartani
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Műszaki gyártás területén tapasztalat projektek kezelésében, irányításában, mint projektmérnök/ projekt előkészítő/ projektvezető
  • 3D tervező szoftver ismerete
Amit kapsz cserébe:
  • Szakmai képzés biztosítása
  • Szakmai kihívás- Hiszen komplex és egyedi gépgyártási projektek irányítását fogod ellátni.
  • Szakmai fejlődés- Cégen belüli mozgás lehetősége, akár pozícióbeli feljebb lépés
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör- Tapasztalt mérnök kollégákkal fogsz együtt dolgozni, akik mindenben segíteni fognak neked.
  • Project process leírás- Ezzel fogsz dolgozni, ami segíti a munkád, tudni fogod, hogy egy- egy projekt kapcsán milyen lépések lesznek.
  • Kulcsos autó biztosítása, amikor ügyfelekhez és beszállítókhoz kell menned
  • Éves cafeteria keret
  • Munkába járás támogatása-  saját autóval 15 Ft/km VAGY tömegközlekedéssel a törvényeknek megfelelően
Munkavégzés helye:
  • Bács-Kiskun megye -Kiskőrös- Autóval és e mellett volánbusszal és vonattal is megközelíthetőek!
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, magyar és angol/ német anyaggal pályázz!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.