Logisztikai koordinátor (rendezvénylogisztika és költöztetés)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk nagy múlttal rendelkező szállítmányozó vállalat. A szállítmányozás teljes területét lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Csapatukba keresünk most
LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR (RENDEZVÉNYLOGISZTIKA ÉS KÖLTÖZTETÉS)
pozícióba munkatársat.
Feladatok:
  • A megrendezett kiállítások koordinálása logisztika tekintetében az igény beérkezésétől egészen a lebonyolításig
  • Ügyfelek részére ajánlat (felmérés) készítése, utó követése
  • Megrendelések kezelése, fuvarszervezés
  • A megbízás lebonyolításának koordinálása a helyszínen
  • Számlázás
  • Reklamációk intézése
  • Bejövő költségszámlák jogosítása
  • Adminisztráció
  • Koordináció és kommunikáció a társosztályokkal rendezvénylogisztikai és költöztetési feladatokra vonatkozóan egyaránt
  • Az iroda és a rendezvény helyszíne közötti ingázás (Budapest- cég központja között)
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat szállítmányozás területén
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, hiszen külföldi partnerekkel kapcsolatot fogsz tartani, illetve a szállítmányozás történhet külföldről is
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Nagyon fontos, hogy jó szervezőképességgel, kommunikációval, kreativitással rendelkezz, hiszen egy kézben kell tartanod a megbízásokat projekt szinten
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Német nyelvtudás
  • Fuvarszervezési tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz igazodó alap bérezés, mellette kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek, családias csapat, modern irodai környezet
  • Tréningek, képzések biztosítása a munkavállalóknak
  • Munkaidőhöz igazított céges buszjáratok, illetve saját autóval való bejárás támogatása
  • Kulcsos autó biztosítása a két telephely között
Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Budapest déli részéhez közel (Iroda) és Budapest (Rendezvény helyszín)
  • Jelentkezéshez küldd el frissített, fényképes, magyar nyelvű ÉS angol nyelvű önéletrajzodat!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.