Villamos szervizmérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal.
A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

Hazánkban folyamatosan bővülő a szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, kommunikációképes angol nyelvtudással és legalább 3 - 5 éves elektromos szervizelési, karbantartási tapasztalattal új szakembert az alábbi pozícióba:

VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

Vidéki jelentkezők esetén szállást tudunk biztosítani.

Feladatok:

  • Villamos hibakeresések végzése, koordinálása elsősorban nagyteljesítményű villamos forgógépeken,
  • Villamos karbantartási és javítási munkák felügyelete és végzése elsősorban nagyteljesítményű villamos forgógépeken,
  • Tanácsadás és műszaki segítség a munkatársak részére villamossági kérdésekben,
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkákról (angol és magyar nyelven),
  • Részvétel az erőművi motorokon, segédberendezéseken végzendő karbantartási és hibaelhárítási munkákban.

Elvárások:

  • Minimum középfokú villamos végzettség,
  • Legalább 2 - 3 éves tapasztalat elektromos hibakeresésben, karbantartásban / szervizelésben villamos rendszerekben / gépekben, 0,4 kV rendszerek ismerete
  • VAGY KÖF rendszerek ismerete
  • VAGY Generátorok és generátorvédelmek ismerete
  • VAGY Frekvenciaváltós hajtások ismerete
  • VAGY PLC-s irányítástechnikai rendszerek ismerete,
  • Középszintű angol nyelvismeret (szóban és írásban),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Utazási hajlandóság,
  • Rugalmasság, mobilitás.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Országos
  • Külföld

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök

Egyéb információk:

  • A pozíció folyamatos utazással jár országszerte és időnként külföldi munkát is kell végezni a környező országokban, ezeket esetenként hétvégén is!
  • Ezt a cég természetesen kiemelkedően honorálja!
  • Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk angol és magyar nyelven, akik nyitottak az utazásra és a hétvégi munkavégzésre egyaránt!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.