Villamos szervizmérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal.
A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

Hazánkban folyamatosan bővülő a szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, kommunikációképes angol nyelvtudással és legalább 3 - 5 éves elektromos szervizelési, karbantartási tapasztalattal új szakembert az alábbi pozícióba:

VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

Vidéki jelentkezők esetén szállást tudunk biztosítani.

Feladatok:

  • Villamos hibakeresések végzése, koordinálása elsősorban nagyteljesítményű villamos forgógépeken,
  • Villamos karbantartási és javítási munkák felügyelete és végzése elsősorban nagyteljesítményű villamos forgógépeken,
  • Tanácsadás és műszaki segítség a munkatársak részére villamossági kérdésekben,
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkákról (angol és magyar nyelven),
  • Részvétel az erőművi motorokon, segédberendezéseken végzendő karbantartási és hibaelhárítási munkákban.

Elvárások:

  • Minimum középfokú villamos végzettség,
  • Legalább 2 - 3 éves tapasztalat elektromos hibakeresésben, karbantartásban / szervizelésben villamos rendszerekben / gépekben, 0,4 kV rendszerek ismerete
  • VAGY KÖF rendszerek ismerete
  • VAGY Generátorok és generátorvédelmek ismerete
  • VAGY Frekvenciaváltós hajtások ismerete
  • VAGY PLC-s irányítástechnikai rendszerek ismerete,
  • Középszintű angol nyelvismeret (szóban és írásban),
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Utazási hajlandóság,
  • Rugalmasság, mobilitás.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Országos
  • Külföld

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Karbantartó mérnök/Karbantartásvezető
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök

Egyéb információk:

  • A pozíció folyamatos utazással jár országszerte és időnként külföldi munkát is kell végezni a környező országokban, ezeket esetenként hétvégén is!
  • Ezt a cég természetesen kiemelkedően honorálja!
  • Kizárólag olyan pályázók jelentkezését várjuk angol és magyar nyelven, akik nyitottak az utazásra és a hétvégi munkavégzésre egyaránt!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.