Bérszámfejtő, tb ügyintéző munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS
pozíció

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK CÉGÜNK LELKES CSAPATÁBA!
Ha hosszútávra tervez, és örömét leli a bérszámfejtésben, tb elszámolásban, valamint egy jókedélyű, fiatalos csapatban szeretne dolgozni, akkor küldje el önéletrajzát hozzánk!
Főbb feladatok:
  • Jövedelemszámfejtés különböző jogviszonyoknak és hozzá kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • TB elszámolás és a hozzá kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • Bevallások elkészítése és feladása hatóságok felé
  • Törvények és jogszabályok nyomon követése
  • Egyéb, a feladatkörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok
Elvárások:
  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői végzettség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Vágy az új ismeretek elsajátítására, tanulásra
  • Számítógépes alap felhasználóiszintű tudás
Amit kínálunk:
  • Biztos háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés mind a vezetők, mind a munkavállalók részéről
  • Jó hangulat
  • Stabil, teljesen bejelentett fizetés
Munkavégzés helye: Budapest, XVI. kerület, Örs vezér tere közelében.
Ha szívesen lenne csapatunk tagja, jelentkezzen fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.