Termeléstervező

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

TERMELÉSTERVEZŐ
Feladatok:
  • A vevői rendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolása és gyártásba való ütemezése
  • Csomagolási és logisztikai folyamatok időben történő elindítása és nyomonkövetése a kiszállítási határidők betartásával, a kapacitások optimális kihasználásával
  • A gyártás támogató rendszerek, software-ek helyes és pontos használata
  • Kapcsolattartás a vállalat vevőivel, alvállalkozókkal, gyártástervező kollégákkal, és más területek, különösen a termelés, vezetőivel
  • Kapacitásproblémák esetén javaslattétel az alternatívákra (alternatív gép, alvállalkozó bevonása, túlóra, stb.)
  • Késztermékek és nyersanyagok megfelelő készletszintjének tartása, lassan mozgó és elfekvő készletek túlgyártásból, tervezésből eredő keletkezésének megelőzése
  • Aktív részvétel a tervezési folyamatok kialakításában, folyamatváltozások kezdeményezése
  • Rendszeres és ad-hoc kimutatások készítése
Elvárások:
  • Legalább középfokú iskolai végzettség (logisztika, szállítmányozás területen szerzett végzettség előny)
  • 1-2 év termeléstervezőként, nemzetközi termelő vállalati környezetben szerzett tapasztalat előny
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office, levelező program, Internet használat)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, ügyfél orientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Mind egyénileg mind csapatmunkában is képes legyen teljesíteni
  • Több feladat és belső-, külső ügyfél együttes kezelése
  • Pontosság, határidők betartása
  • Kezdeményező készség, napi munkafolyamatok egyszerűsítésére való képesség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Fejlődési lehetőség, kihívásokat jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség egy innovatív, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalatnál
  • Modern munkakörnyezet
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
A munkavégzés helye: Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett), Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)
Munkaidő: H-P, 08.00-16.30
Kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével szíveskedjen elküldeni!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.