Pénzügyi (osztály) vezető pozíció

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ismert cégcsoport ügyviteli központja keres munkatársat

PÉNZÜGYI (OSZTÁLY) VEZETŐ
pozícióba
Főbb feladatok:
Általános feladatok:
  • pénzügyi osztály munkájának irányítása
  • kapcsolattartás a könyveléssel, külföldi anyavállalattal, magyarországi cégcsoport tagjaival
I. Pénzügy:
  • utalások koordinálása, felügyelete
  • banki szerződések aktualizálása, ellenőrzése
  • egyeztetés bankokkal
  • treasury devizaügyletek megkötése
II. Biztosítások (kivéve gépjármű-biztosítások):
  • részvétel a biztosítások aktualizálásában a brókercéggel és az anyavállalattal együttműködésben
  • kapcsolattartás, egyeztetés a biztosítási brókercéggel
  • egyes vállalkozási szerződések biztosítási pontjainak ellenőrzése, egyeztetése
  • káresetek koordinálása
Pozíció betöltésének feltételei:
  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv magas szintű ismerete
  • vezetői tapasztalattal, a gyakorlatban jártas "munkást" keresünk, nem elsődlegesen "manager" szemléletű kollégát
  • Precizitás, pontosság, gyorsaság
  • Megbízhatóság
  • Kiváló probléma megoldó készség
Előny:
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Barátságos munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület
Jelentkezéséhez küldje el magyar és angol/német  nyelvű önéletrajzát  fizetési igény megjelölésével!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.