Ms sql,(dba) adatbázis adminisztrátor

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk elsősorban a lakosság és az országban működő mikro vállalkozások számára nyújt innovatív, biztonságos készpénz-helyettesítő megoldásokat és értéknövelt szolgáltatásokat.
Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk IT szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

MS SQL, (DBA) ADATBÁZIS ADMINISZTRÁTOR
Az alábbi feladatokban számítunk rád:
  • MS SQL adatbázisok tervezési, kialakítási és üzemeltetési feladatai
  • Éles és teszt adatbázisok módosításainak folyamatos nyomon követése, optimalizálása, dokumentálása
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztő csapattal az adatbázisok kialakítása, módosítása során, illetve teljes körű szakmai támogatói szerep Betöltése az üzemeltetés és fejlesztés számára
  • Napi adatáttöltések kezelése, ellenőrzése, hibák kijavítása és visszaellenőrzése
  • Több adatbázist érintő komplex riportok és tárolt eljárások készítése.
  • Meglévő adatbázis eljárások és üzemeltetési folyamatok javítása, optimalizálása, dokumentálása
Az alábbi tapasztalataidra lesz szükség a feladatok elvégzéséhez:
  • MS-SQL adatbázisok adminisztrátori szintű ismerete
  • Min. 2 éves gyakorlati tapasztalat adatbázisok tervezésében, kialakításában és optimalizálásában
Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:
  • Tapasztalatod van MS-SQL Server 2012 üzemeltetésében
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek kiépítésében, üzemeltetésében van tapasztalatod
  • Pénzintézeti tapasztalattal rendelkezel
Amit kínálunk:
  • Kreatív és innovatív környezet
  • Változatos, kreatív, szakmailag kihívást jelentő és fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos csapat
Várjuk pályázatodat amely tartalmazza az önéletrajzodat szakmai eredményeidet valamint havi bruttó fizetési igényedet!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.