Projektvezető, építésvezető, művezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Nógrád megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Nyíregyházi építőipari generálkivitelező cég munkatársat keres az alábbi munkakörökbe:

PROJEKTVEZETŐ, ÉPÍTÉSVEZETŐ, MŰVEZETŐ
(Nyíregyháza)

Várjuk mind a tapasztalt, gyakorlattal rendelkező, mind a pályakezdő szakemberek jelentkezését.
Feladat:
  • a társaság munkájában való aktív részvétel, egy komplex beruházás megvalósításában történő közreműködés
Elvárások:
  • minimum középfokú szakirányú végzettség vagy mérnöki diploma
  • jó kommunikációs készség
  • agilitás
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • feladatok elsajátításához szükséges szakmai felkészítés
  • egyéb anyagi ösztönzők
Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Jelentkezéséhez küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével valamint a szakmai végzettséget igazoló dokumentumok fénymásolatát!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.