Vizsgálómérnök

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A kölni központú, 1872-ben létrehozott vállalat ma több mint 60 országban, 500 telephelyen összesen 19.700 munkatársat foglalkoztat.

A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VIZSGÁLÓMÉRNÖK

A munkakör célja a műszaki vizsgálati feladatok ellátása a Termékek üzletágon belül. Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalatnál működő üzleti területek a következőek:
- orvosi-, gyógyászati-, és laboratóriumi villamos készülékek,
- információ - és kommunikációtechnikai -, szabályozó -, vezérlő -, valamint mérő villamos készülékek,
- erősáramú és/vagy gyenge áramú villamos alkatrészek, berendezések, installációs eszközök, kábelek,
- ipari megmunkáló gépek, földmunkagépek, háztartási berendezések, kéziszerszámok.

Feladatok:

  • Termékvizsgálattal összefüggő szakértői vizsgálati tevékenység felelősségteljes, szakszerű végrehajtása,
  • Alkatrészek / készülékek / berendezések szakértői és szabványossági vizsgálatainak előkészítése, végrehajtása,
  • Szakmai döntéshozatal a vonatkozó előírások figyelembevételével,
  • Mérési eredmények dokumentálása, vizsgálati jegyzőkönyvek és jelentések összeállítása angol és/vagy magyar nyelven,
  • Szakmai kapcsolattartás és angol nyelvű levelezés megbízókkal és a vállalatcsoport külföldi képviseleteivel,
  • Együttműködés a szakmai feladatokat érintő vállalat fejlesztési folyamatokban.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai szintű villamosmérnöki, gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki végzettség,
  • 0-3 éves ipari, fejlesztői vagy vizsgálómérnöki tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!),
  • Angol nyelv középszintű ismerete, ami alkalmas az angol nyelvű szabványok olvasására, értelmezésére, szakmai (elsősorban) írásbeli kommunikációra,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (MsOffice),
  • Szabványok, előírások, eljárások értelmezésének képessége,
  • Mérnöki gondolkodásmód,
  • Dinamikus, precíz önálló munkavégzés,
  • Új ismeretek iránti fogékonyság,
  • Kiegyensúlyozott, stabil személyiség,
  • Csapatszellem,
  • B típusú jogosítvány.

Előnyök:

  • Legalább 5 éves ipari, fejlesztői, vagy vizsgálómérnöki tapasztalat,
  • Német nyelvismeret, német nyelvű szabványok használata,
  • Területhez kapcsolódó termékszabványok ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség,
  • Egyéb juttatások várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Energetikus
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Energetikus mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Anyagmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Anyagmérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.