Bérszámfejtő munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Már a kisujjadban van a hazai cégek bérszámfejtése? Szeretnéd kipróbálni magad nemzetközi cégek teljes bérszámfejtési folyamatának támogatásában? Amennyiben a válaszod mindenre igen, tudunk egy remek lehetőséget Partnerünknél. A cég közel 3 évtizede meghatározó szereplője a hazai pénzügyi szolgáltatási piacnak. Összetartó csapatukba keresünk egy szakmailag agilis fejlődni vágyó munkatársat a következő nyitott pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ MUNKATÁRS
 A Te leendő feladataid:
  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Adatszolgáltatások, bevallások készítése
  • Munkavállalók ki- és beléptetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal
Amit Tőled elvárunk:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • TB és adó jogszabályok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Alapos, felhasználói szintű Word és Excel ismeretek
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önállóság
  • Precíz, megbízható munkavégzés
Amit Tőled előnyként veszünk:
  • Nexon bérprogram ismerete
  • TB ügyintézői végzettség
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai és anyagi megbecsülés
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Többféle profilú cég megismerése
  • Hosszú távú szakmai karrierlehetőség és biztos munkahely
  • Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzésének, elmélyítésének lehetősége
  • Ütemezhető munkavégzés
  • Csapatépítő programok
Munkavégzés helye: egy modern irodaházban nagyon jó megközelíthetőséggel Budapest kertvárosi részén, Zuglóban.

Jelentkezz fényképes, frissített magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.