Termékfelelős

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk egy orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Budapesti irodájukba keresünk új szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

TERMÉKFELELŐS

Feladatok:

  • Készülékek és a méréstechnika rendszerszintű megismerése, fejlesztése
  • Gyártási folyamatok megismerése, fejlesztést érintő gyártási problémák kezelése, együttműködés a folyamatmérnökséggel
  • A kereskedelmi és szerviz osztályok műszaki támogatása
  • Heti szintű kommunikáció a nemzetközi partnerekkel (követelmények egyeztetése, műszaki segítségnyújtás)
  • Termékeket érintő reklamációs folyamatok menedzselése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti dokumentáció
  • Követelmények egyeztetése, specifikációk készítése, verifikációs tesztesetek kialakítása, karbantartása
  • Ráfejlesztések menedzselése, együttműködés hardver - és szoftverfejlesztő kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú villamosmérnöki/mechatronikai mérnöki végzettség
  • Mérőkészülékek rendszerszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Előnyök:

  • Fejlesztőmérnöki pozícióban szerzett tapasztalat
  • Termékfelelős pozícióban szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai tapasztalat
  • Orvostechnikai szabványok ismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat előny, de nem elvárás

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat versenyképes fizetés, szakmai fejlődés, kihívások, változatos feladatok, barátságos munkakörnyezet, stabil munkahely, valamint egy évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég várja!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Mérnök/menedzser
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Folyamatmérnök/Gyártástechnológus
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adatrögzítő/Dokumentumkezelő
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Fejlesztőmérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gyártástámogatás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Felsőfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.