Irodavezető / jogi asszisztens

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Partnerünk követeléskezeléssel és cégek teljeskörű jogi támogatásával foglalkozó I. kerületi ügyvédi iroda, bővülő csapatukba keresünk új kollégát

IRODAVEZETŐ / JOGI ASSZISZTENS
pozícióba.
Ezek lesznek a feladataid:
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • A beérkező iratanyagok kezelése
  • Beadványok, jogi dokumentumok előkészítése
  • Számlázás
  • Kapcsolattartás a hivatalokkal
  • Nyilvántartások kezelése
  • Ügyvédek munkájának támogatása
  • Az iroda megfelelő működésének biztosítása
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Titkárnői, asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes és Office programcsomag ismerete
  • Precizitás, jó kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Előny:
  • Ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Számlázó program, Takarnet rendszer, e-cégeljárás ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit az iroda kínál:
  • Versenyképes fizetés, év végén, valamint év közben teljesítmény alapján jutalom
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Igényes budai (1. kerület) iroda és munkakörnyezet
  • Dinamikus munkahelyi légkör
Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Jelentkezni fényképes, frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.