Főkönyvelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk piacvezető prémium számítógépes termékek és kiegészítők disztribúciójával foglalkozó cég. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős csapat együtt dolgozik. Fő márkáik: Apple, Symantec, Veritas, Fitbit, Jawbone, Parrot.
Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ
Feladatok:
  • Éves költségvetés tervezés
  • 2 fő munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Évente kétszer group audit package elkészítése
  • Magyar beszámoló elkészítése
  • KSH, MNB riportok és NAV bevallások elkészítése
  • Cég képviselete az adóhatóságok előtt
  • Utalások elengedése (esetleges rögzítése)
  • Havi riport készítése minden hó 10-ig
  • A kapott eredmények elemzése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés (a regisztráció szükséges!)
  • Főkönyvelői pozícióban eltöltött legalább 3 év
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Magas szintű excel tudás (pl. pivot, vlookup)
  • Vezetői tapasztalat
Előnyök:
  • Controlling tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Motiváló környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület, Graphisoft Park
Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkben magyar nyelvű fényképes önéletrajzával!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.