Főkönyvelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk piacvezető prémium számítógépes termékek és kiegészítők disztribúciójával foglalkozó cég. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. A budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős csapat együtt dolgozik. Fő márkáik: Apple, Symantec, Veritas, Fitbit, Jawbone, Parrot.
Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ
Feladatok:
  • Éves költségvetés tervezés
  • 2 fő munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Évente kétszer group audit package elkészítése
  • Magyar beszámoló elkészítése
  • KSH, MNB riportok és NAV bevallások elkészítése
  • Cég képviselete az adóhatóságok előtt
  • Utalások elengedése (esetleges rögzítése)
  • Havi riport készítése minden hó 10-ig
  • A kapott eredmények elemzése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés (a regisztráció szükséges!)
  • Főkönyvelői pozícióban eltöltött legalább 3 év
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • Magas szintű excel tudás (pl. pivot, vlookup)
  • Vezetői tapasztalat
Előnyök:
  • Controlling tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Motiváló környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület, Graphisoft Park
Amennyiben felkeltett érdeklődését a pozíció, jelentkezzen rá rendszerünkben magyar nyelvű fényképes önéletrajzával!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.