Ügyfélszolgálati és értékesítő munkatárs

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szereted a pörgést?
Jól kommunikálsz és könnyen megtalálod a hangot másokkal?
Akár még a problémás helyzeteket is tudod  könnyedén kezelni?
Szívesen lennél egy pörgős fiatal csapat tagja?
Szeretnél jól keresni?
Ha igen, a lenti lehetőség Neked szól, jelentkezz most!
Ügyfélszolgálati és értékesítő munkatárs (Mobilpiaci céghez)
AMIT KÍNÁLUNK:
Teljesítményorientált jövedelem (fix+ jutalék)  200.000 Ft,-(nettó)
Alkalmazotti munkaviszony
Irodai (8 órás) munkarend, hétfőtől péntekig
Fiatalos, lelkes csapat
FELADATOK, MUNKÁK AMIK RÁD VÁRNAK:
Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
Szerződéskötés meglévő ügyfelekkel telefonon (bejövő megkeresések alapján)
A vásárlói igények felismerése (keresztértékesítés)
Értékesítés új ügyfeleknek - telefonon
Ügyfelek tájékoztatása (telefon, e-mail)
Rendelésfelvétel, probléma, panasz, és reklamációkezelés
Jelentések készítése
A cég CRM rendszerének használatával pontos, precíz adminisztráció elkészítése
Amiknek meg kell felelned:
Legyen érettségid!
Légy precíz és pontos!
Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
Légy képes több egyedi és rendszeres feladatot párhuzamosan kezelni
Legyen jó problémamegoldó készség
Légy udvarias, türelmes, optimista egyéniség
MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Microsoft Dynamics CRM rendszer ismerete
Angol nyelvtudás
Mobilpiaci ismeret (nagy mobilszolgáltatóknál szerzett tapasztalat)
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.