Franchise manager

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk egy magyar tulajdonú FMCG üzletlánc, a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata.
Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

FRANCHISE MANAGER

Feladatok:

  • A partnerek forgalmának és tevékenységük jövedelmezőségének növelése
  • Kereskedelmi tanácsadás (választék, kihelyezés, alaprajz, optimális készletszint)
  • Üzletbővítés, új üzlet nyitás jellegű gazdasági tanácsadás (üzlethelyiségek kerestetése az akvizíciós csapat bevonásával)
  • Értékesítési tanácsadás (szórólap, boltspecifikus aktivitások szervezése)
  • Munkaügyi tanácsadás
  • Franchise KPI-ok felülvizsgálata, pénzügyi riportok készítése a kereskedelmi igazgató felé
  • Franchise szerződés időszakos felülvizsgálata
  • Lojalitás növelő, forgalom-ösztönző kampányok szervezése
  • Közösségépítő rendezvények tervezése
  • Boltlátogató és átépítő csapat irányítása és fejlesztése

Elvárások:

  • Legalább 3 éves releváns kereskedelmi/franchise manager/területi vezetői/hálózatvezetői tapasztalatok
  • MS office felhasználói szintű ismerete
  • Jó logikai és analitikus képesség
  • Nagyfokú empatikus és kommunikációs készség
  • Jó szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások, dinamikusan fejlődő, inspiráló környezet, remek csapat várja az új munkatársat! Szolgálati gépjármű magánhasználatára is van lehetőség, megfelelő a munka-magánélet egyensúly.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Piacelemzés/Üzletfejlesztés
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.