Mérnökségi csoportvezető (elektromos és szoftver fejlesztési terület)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk egy közel 50 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú cég magyarországi leányvállalata. Fő kompetencia-területeik közé tartozik az egyedi gépgyártás, ipari automatizálás, prés- és csavarozás technikai fejlesztések. Kiváló minőségű termékeket és igényes szolgáltatásokat kínálnak ügyfeleik részére. A vállalat bővülése/ fejlődése miatt - kiskőrösi munkavégzéssel - keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba:
MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ
kollégát.
Feladatok:
  • Villamos és szoftver fejlesztési csoport szakmai irányítása (6-8 fő)
  • Kapacitások elosztása
  • Műszaki információkkal segíteni a társ osztályok munkáját
  • Programozói és elektromos tervezői kézikönyvek bevezetése, ellenőrzése
Elvárások:
  • Egyetemi/ Főiskolai villamosmérnök VAGY mérnökinformatikus VAGY mechatronikai mérnök végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat PLC/ automatizálási területen VAGY villamos területen
  • Angol VAGY Német nyelv ismerete középszinten szóban és írásban egyaránt- Külföldi kollégákkal kapcsolattartás
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Vezetői tapasztalat
Amit kap cserébe:
  • Szakmai kihívást kap- hiszen izgalmas projekteken fog dolgozni a csapattal
  • Szakmai fejlődés- cégen belüli mozgás biztosítása, képzések biztosítása
  • Munkába járás támogatása-  autóval 15 Ft/km VAGY tömegközlekedéssel a törvényeknek megfelelően
  • Alapbérezés mellett kiemelt éves cafeteria keret+ negyedéves jutalom+teljesítmény utáni bónusz
Munkavégzés helye:
  • Bács-Kiskun megye- Kiskőrös
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, magyar És angol/német nyelvű anyaggal pályázzon!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.