Plc programozó

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megbízónk egy közel 50 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú cég magyarországi leányvállalata. Fő kompetencia-területeik közé tartozik az egyedi gépgyártás, ipari automatizálás, prés- és csavarozás technikai fejlesztések. Kiváló minőségű termékeket és igényes szolgáltatásokat kínálnak ügyfeleik számára.A vállalat bővülése/fejlődése miatt - kiskőrösi munkavégzéssel - keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióba:
PLC PROGRAMOZÓ
Feladatok:
  • Célgépek vezérlésének programozása, üzembe helyezése (PLC, robot, megjelenítő)
  • Saját gyártású berendezések szervizelése, karbantartása, ellenőrzése PLC vonalon ügyfeleknél helyszínen
  • Géphibák gyors és hatékony megoldása
  • Elektromos és mechanikus problémák megoldása
Elvárások:
  • Egyetemi/ Főiskolai villamosmérnök VAGY mérnökinformatikus VAGY mechatronikai mérnök végzettség
  • Tapasztalat PLC programozásban
  • Angol nyelv ismerete társalgási szinten szóban és írásban egyaránt- Felhasználói kézikönyv olvasása angol nyelven új berendezés esetén, illetve külföldi projekt esetén ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Mozgalmas pozíció vállalása- Vannak hetek, hónapok amikor nem kell kimenni ügyfelekhez, de ezen kívül sok esetben előfordul, hogy ki kell menned az ügyfelekhez belföldön- általában egy napos munkák, reggel mész és délután jössz vissza, de ritkán külföldi munkavégzésről is beszélhetünk- hétfői indulás pénteki visszaérkezés (Szerbia, Románia).
  • Felelősségteljes gondolkodásmód- Hiszen Te fogod képviselni a céget
  • Igényes kommunikáció- Hiszen ügyfelekkel fogsz kapcsolatot tartani
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Több éves tapasztalat PLC programozásban
Amit kapsz cserébe:
  • Szakmai képzés, tréningek- Pályakezdőként ha bekerülsz, segítik a szakma elsajátítását
  • Szakmai kihívást kapsz- hiszen komplex és egyedi célgépek PLC programozását fogod ellátni ( Siemens, Rexroth PLC)
  • Szakmai fejlődés- Cégen belüli mozgás lehetősége, a cég nagy figyelmet fordít arra, hogy az új munkatársak erősségüknek megfelelő területen tudjanak kiteljesedni, ehhez szakmai oktatást is tudnak biztosítani.
  • Alapbérezés mellett cafeteria- Ezenfelül utazási idő is kifizetésre kerül, tehát ha pl. két órát dolgoztál egy ügyfélnél, de utaztál miatta 2 órát oda és vissza, akkor az is elszámolásra kerül.
  • Kulcsos autó biztosítása, amikor ügyfelekhez kell menned- a központ és ügyfelek között.
  • Munkába járás támogatása- saját autóval 15 Ft/km VAGY tömegközlekedéssel a törvényeknek megfelelően
Munkavégzés helye:
  • Bács-Kiskun megye -Kiskőrös- Autóval és e mellett volánbusszal és vonattal is megközelíthetőek!
  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, magyar nyelvű anyaggal pályázz!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.