Laboratóriumi technikus

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyfelünk a világ egyik vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Fő tevékenységi körükbe tartozik a laboratóriumi vizsgálatok, oktatások, tanúsítások és ellenőrzések elvégzése. Vállalatcsoportjuk szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Most nyíregyházi laboratóriumába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

LABORATÓRIUMI TECHNIKUS

Feladatok:

  • Analitikai és klasszikus analitikai vizsgálatok elvégzése mezőgazdasági, takarmány- és élelmiszeripari területen, termőföldtől az asztalig
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában, előkészítésében
  • Mintavételek elvégzése
  • Betanulási program alatt megismert és elsajátított mérések elvégzése az előírt mennyiségben és minőségben

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú labor technikusi végzettség
  • Vizsgálati feladatokkal kapcsolatos szabványok és előírások ismerete
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság
  • Pontosság, precizitás

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat hosszútávú munkalehetőség, stabil, nagyvállalati háttér, megbízhatóság, valamint korrekt fizetés és juttatások várják!

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Labor/Kutatás/Fejlesztés
  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Egyéb
  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Vegyipar

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.