Raktárvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

Place of work
Bács-Kiskun county
Contract type
full-time

Ügyfelünk egymagyar tulajdonú FMCG üzletlánc, a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata.
Hozzájuk keresünk most egy szakmáját szerető, tapasztalt, rendszerekben és folyamatokban gondolkodni tudó szakembert, az alábbi pozícióba:

RAKTÁRVEZETŐ

Feladatok:

  • Stratégiai tervezésben való aktív vezetői részvétel
  • Logisztikai beszámolási és kontrolling rendszer kialakítása
  • Az áruátvételi, raktározási és árukiadási folyamatok koordinációja és fejlesztése
  • A munkatervezés és szervezés optimalizálása
  • Raktári rend kialakítása, javítása
  • Raktári dolgozók és komissiózók irányítása csoportvezetőkön keresztül, összesen 70-80 fős csapat vezetése
  • Készletkövetés, adat- és információkezelés
  • Az információmenedzsment szakmai támogatása
  • A komissiózott termékek előkészíttetése szállításra (raklapra, rekeszbe)
  • A cash and carry árukiadás felügyelete
  • Raktári épülettervezés és üzemeltetés felügyelete
  • A raktártechnológiai fejlesztések megrendelése, a kiépítés felügyelete

Elvárások:

  • Legalább 5 éves raktári/ logisztikai területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Logisztikai szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki vagy gazdasági alapra)
  • Folyamat- és rendszerszemlélet és gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Szervezőkészség, együttműködési készség
  • LEAN szemlélet és módszereinek ismerete
  • Raktártechnológiai ismeretek és gyakorlat

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat megbízható és fejlődő vállalat, változatos, kihívást jelentő feladatok, fejlődési- és tanulási lehetőség, jó csapat, szorgalmas és lelkes munkavállalók, rendszeres élményprogramok, (sport, színházi látogatás, stb.), támogató környezet, valamint béren kívüli juttatások várják!

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Logisztika

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Requirements for the employee

Language skills

English - Upper intermediate (B2)
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.