Marketing manager

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne egy igazi marketing kihívást?
Szeretne egy ismert és bejáratott cégnél további sikereket elérni?
Vannak jó ötletei, és tudja, hogy a mai online világban működnek is, de eddig nem volt rá budget sosem?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen!

Ügyfelünk egymagyar tulajdonú FMCG üzletlánc, a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata.
Hozzájuk keresünk most új szakembert az alábbi pozícióba:

MARKETING MANAGER

Feladatok:

  • Rövid és közép/hosszútávú  marketing terv készítése és piaci alkalmazása, követése és megvalósítása
  • Az éves marketing budget tervezésében való aktív részvétel, illetve annak követése
  • Piacfigyelés, konkurenciafigyelés, értékesítés előrejelzés
  • Marketing kommunikációs kampányok tervezése (kreatív, média), megvalósítása, koordinálása, értékelése
  • PR tevékenységek, kiállítások és különböző rendezvények megszervezése, lebonyolítása és koordinálása
  • Online marketing eszközök használata, együttműködés online ügynökségekkel (honlapok kialakítása, aktualizálása; hírlevelek; online kampányok és hirdetések)
  • Nyomtatott és POS anyagok tervezésének és legyártatásának koordinálása
  • Sajtóközlemények és egyéb megjelenések készítése
  • Termékbevezetés, promóciók, mintatermékek biztosítása, az értékesítési csatornák felé való kommunikáció
  • Projektmenedzsment, prezentálás és riportkészítés
  • Együttműködés az illetékes társosztályokkal
  • A cég képviselete konferenciákon, kiállításokon, szakmai rendezvényeken

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, marketing vagy kommunikációs szakirány előny!
  • Marketing /médiaügynökségi területen szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Kimagasló szóbeli és írásbeli kifejezőképesség
  • Közösségi médiában való jártasság (Facebook, Instagram management)
  • Megbízható és gyakorlott felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Nagy teherbírás, a hektikus leterheltség rugalmas kezelése, problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Kreativitás és problémamegoldó készség

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat lendületes, kihívást jelentő, változatos munkakör, fiatalos, dinamikus, céltudatos csapat, képzési lehetőségek (a naprakészség miatt elengedhetetlen), béren kívüli juttatások, dinamikusan fejlődő, inspiráló környezet, rendszeres élményprogramok, valamint remek csapat várja!

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Vezetői pozíciók
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Online marketing
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Piackutatás/Elemzés
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Médiatervező/Médiavásárló
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Felsővezető

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.