Szenior beszerző

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A dél-alföldi régióban lakik, és egy jó pozíciót keres?
Van több éves beszerzési tapasztalata?
Szeret és képes is az önálló stratégiai döntésekre?
Egy hosszútávra szóló, kihívást jelentő pozíciót keres?
Akkor ez a lehetőség Önnek szól, jelentkezzen!

Ügyfelünk egymagyar tulajdonú FMCG üzletlánc, a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata.
Kereskedelmi osztályukra keresünk most új szakembert, az alábbi pozícióba:

SZENIOR BESZERZŐ

Feladatok:

  • A meghatározott termékkategóriák önálló managementje
  • Választék-, ár és promóciós stratégia meghatározása
  • Szállítói portfólió optimalizálása( pl. beszerzési források felkutatása)
  • Megfelelő  KPI-ok (forgalom, árrés, készlet) elérése
  • Termék kategória áttekintések levezénylése (kategória pozicionálás, választék, kihelyezés meghatározása)
  • Tárgyalásokon való részvétel

Elvárások:

  • Önállóság
  • Legalább 3 évesbeszerzői/kategória manager-i gyakorlat
  • MS office felhasználói szintű ismerete
  • Jó logikai és analitikus képesség

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat egy remek Szenior beszerzői pozíció várja egy olyan vállalatnál, amely megbízható, emellett pedig folyamatosan fejlődik és növekszik, valamint évről évre nyereséges a működése.
  • Emellett fejlődési és tanulási lehetőség, béren kívüli juttatások, megfelelő munka-magánélet egyensúly (nincsenek túlórák, van idő a munka elvégzésére), rendszeres élményprogramok, valamint egy remek csapat várja, akik már évek óta sikeresen együttműködnek.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Gyártástervezés (JIT) / Beszerzés

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.