Pék (Solymár)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen. Hazánkba 18 éve érkeztek és mára már számos nagyvárosban megtalálhatóak üzleteik, ezzel mintegy 7000 munkavállalónak biztosítanak hosszútávú munkahelyet.

SOLYMÁRI áruházukba keresünk új kollégát a következő pozícióba:

PÉK (Solymár)
Feladataid lesznek:
  • Jó minőségű pék- és cukrásztermékek előállítása
  • A raktár és a műhely rendben, tisztán tartása
  • A vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • A termékek megfelelő minőségének napi ellenőrzése
  • Leltározásban való részvétel
  • Higiéniai és minőségi követelmények, gyártástervek betartása
Téged várunk, ha:
  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Precizen, pontosan és gyorsan dolgozol
  • Rugalmas vagy az időbeosztás kapcsán
  • Ismered a higiéniai és fogyasztóvédelmi előírásokat
  • Önállóan is tudsz dolgozni
Amit ajánlunk neked:
  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér amely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
  • Erzsébet utalvány
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%
Munkavégzés helye: Solymár
Jelentkezni frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.