Varrónő (exkluzív esküvői ruhaszalon)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Amennyiben mindig is szerettél volna egy varázslatos világba lépni, ahol nagyot lehet álmodni, ahol minden Nőnek a szíve legszebb álma válik valóra, akkor ez a Te pozíciód!
Megbízónk Magyarország legnagyobb és az egyik legexkluzívabb esküvői ruhaszalon hálózata.
Mindennap azon dolgoznak, hogy a menyasszonyok csodálatos napját még szebbé tegyék! Hivatásuk, hogy menyasszonyaik megtalálják az egyéniségüknek megfelelő álom ruhát, és igazi hercegnőnek érezhessék magukat.
Most lehetőség van csapatukhoz csatlakozik, mert bővítés céljából keresnek
VARRÓNŐ (EXKLUZÍV ESKÜVŐI RUHASZALON)
munkatársat.

Feladatok:
  • Ruhák méretre igazítása, felújítása (70%)
  • Vevők kiszolgálása, esküvői ruha kiárusításokon értékesítés (30%)
  • E-mailek kezelése, facebook csoport használata, kommunikálás az érdeklődőkkel
Elvárások:
  • Legalább 2 év tapasztalat varrás területén, hiszen a megfelelő alapokkal kell rendelkezned, hogy könnyen el tudd sajátítani a feladatokat, e mellett természetesen maximális támogatást fogsz kapni
  • Legyél mosolygós, jól kommunikáló, határozott egyéniség, aki munkájára igényes, ezek nagyon fontosak, hiszen egy gyönyörű, luxus szalonról van szó, amit képviselni fogsz
  • Szakmunkás végzettség
Előny:
  • Szuper, ha esetleg már dolgoztál esküvői ruhaszalonban, hasonló pozícióban
Amit kapsz cserébe:
  • Teljes állású bejelentett munka- alapfizetés+cafeteria+ mozgó bér
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség, karrier előrelépéssel- amennyiben nagyon ügyes vagy, akkor kereskedelmi kollégává válhatsz vagy akár Te lehetsz a következő szalonvezető is
  • Belvárosi, exkluzív ruhaszalon, amit egyszerűen meg tudsz közelíteni
  • A hálózatban lévő ruhaszalonok közötti mozgás lehetősége
  • Barátságos, családias légkör- 3-4 fővel fogsz együtt dolgozni, akik mind segítőkészek lesznek veled és akiknek a szívügyük a menyasszonyok szakszerű és udvarias kiszolgálása

Munkavégzés helye:

  • Budapest belvárosa- 4- es és a 6- os villamos vonala

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, akkor fényképes magyar önéletrajzzal várjuk jelentkezésedet!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.