Pénztár manager (csömör)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretnél vezetői poziciót betölteni és karriert építeni?
Ha vannak vezetői képességeid, szeretnél egy 30-40 fős csapatot motíválni, összefogni, szereted a kereskedelmet akkor ez a TE lehetőséged!
Itt minden segítséget megkapsz, hogy megalapozd karriered és igazi vezetővé válhass!
Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen.

Számukra keresünk új kollégát DUNAKESZI és CSÖMÖRI áruházukba a következő pozícióba:

PÉNZTÁR MANAGER (Csömör)
Ezek a feladatok várnak rád:
  • A jelentkező a képzés időszaka alatt betekintést kap a vállalat kereskedelmi- , és az ezzel szorosan együttműködő pénztár irányvonalába is. (Valódi felelősséggel rendelkezik, és fix jövedelmet kap a képzés időszaka alatt)
  • A 12 hetes betanulási periódus lehetőséget nyújt számára a gyakorlati tapasztalatszerzésre, elméleti oktatásokra, szakmai képzésekre, aminek segítségével megtanulja a pénztárra vonatkozó alapokat, összefüggéseket hatékonyan kezelni, és betekintést nyer a forgalmi tervezés folyamatába
  • 40-100 fős csapat irányítása, motiválása és fejlesztése
  • A betanulás befejeztével pénztár manageri kinevezésre, majd további sikerekre, karrier lehetőségekre számíthat
Téged várunk, ha:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Pályakezdő vagy, esetleg 1-2 éves munkatapasztalatod van
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (Excel, Word, Power Point)
  • Vásárlóközpontú, rugalmas embernek tartod magad és szeretsz csapatban dolgozni
  • Kitűnő problémamegoldó-, szervezőkészséggel- és döntőképességgel rendelkezel
  • Eredményorientáltnak, nagy munkabírásúnak és a szakma iránt nyitottnak érzed magad
  • Jellemző rád a kreativitás, empátia és az önfejlesztő képesség, tudatosság egyaránt
Amit ajánlunk neked:
  • Egyéni prémiumrendszer
  • Versenyképes alapbér
  • Áruházi eredményekhez kapcsolódó prémium 3 havonta
  • Belépéskor 12 hetes képzési program
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek (áruházi pihenőszoba, támogatott sportolási lehetőségek)
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
Munkavégzés helye: Csömör
Jelentkezésedhez küld el frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.