Gumiszerelő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk 1988 óta működik Magyarországon, 1992 óta - az Európában piacvezető keréktárcsa - forgalmazó és gyártó Alcar csoport tagjaként.
Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 5 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére.

Jelenleg XIII. kerületi szerviz telephelyükre GUMISZERELŐ pozícióba új munkatársat keresnek, megszerezhető szakképesítéssel.

Feladatok:

  • Szezonális és szezonon kívüli gumiszerelő munkák ellátása,
  • Raktár működésének támogatása.

Elvárások:

  • Gyors, pontos munkavégzés,
  • Fizikai alkalmasság.

Előnyök:

  • Gumiszerelő képesítés

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés széles Cafeteria választékkal,
  • Biztos, stabil munkahely,
  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai továbbképzések,
  • Kiválóan felszerelt műhely, színvonalas munkakörülmények.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Gumiszerelő
  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Betanított-/Szak-/Fizikai munka

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pályázat felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajzzal.

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola
  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.