Junior C# fejlesztő (common API project vagy xamarin project)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy norvég tulajdonban lévő vállalkozás, amely Európa vezető szolgáltatója a mobil adatgyűjtés területén. Tevékenységük két fő ágazata a műholdas jármű- / flottakövető rendszerek fejlesztése és üzemeltetése, valamint a különböző műszaki szolgáltatásokat ellátó cégek szoftveres támogatása.

A magyarországi leányvállalatnál a tavalyi év folyamán az első fejlesztői csapat időközben kompetencia központtá alakult. A szakértő gárdát 2017 - ben tovább bővítik JUNIOR fejlesztőkkel IS, ezért az alábbi munkakörökre keresünk új munkatársat:

JUNIOR C# FEJLESZTŐ (Common API project VAGY Xamarin project)

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés és technikai alkalmazástámogatás,
  • Adatbázis fejlesztés, technikai alkalmazástámogatás szakmai segítése,
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel (külföldi partnerek).

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi informatikai / villamosmérnök vagy középfokú informatikai végzettség,
  • 1 - 2 év C# fejlesztői tapasztalat .NET környezetben,
  • WPF ismeret,
  • SQL ismeret,
  • Angol nyelv erős középszintű ismerete szükséges a norvég fejlesztőkkel való együttműködéshez.

Előnyök:

  • Tapasztalat a REST alapú webapplikációkban (WebApi or WCF) VAGY
  • Xamarin Tapasztalat
  • Android Tapasztalat
  • iOS Tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Exkluzív skandináv munkakörülmények,
  • A szaktudáshoz illeszkedő juttatás csomag,
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok,
  • Naprakész technológiai háttér várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C / C++ / C#)
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Programozó (C# / .Net / ASP)
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Web-alapú fejlesztés / technológiák

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.