Junior PHP fejlesztő

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tartalomkiszolgáláshoz köthető, önmagában is értelmezhető, látható eredményű feladatok elvégzéshez, milliós látogatottságú oldalak, összetett szerkesztőségi rendszerek fejlesztéséhez keresünk most az alábbi pozícióba szakembert:

JUNIOR PHP FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Tartalomkiszolgálás, streaming, second screen megoldások
  • Extrém terhelésű rendszerek fejlesztése
  • Portálrendszerek, smart-metering

Elvárások:

  • szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • minimum 2 éves szakmai gyakorlat PHP fejlesztésben
  • Alapos SQL ismeretek

Előnyök:

  • Yii 2.0 keretrendszer ismerete
  • WordPress ismeret
  • Angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, belvárosi munkavégzés, családias légkör várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Fejlesztő/Sitebuilder (PHP / HTML / JS)
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Egyéb specialista

Egyéb információk:

  • Amennyiben szeretne többet megtudni a lehetőségről, pályázzon szakmai önéletrajzával.

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkaerő közvetítő, fejvadász cég vagyunk. Megbízóink számára keresünk megfelelő munkatársakat. Asszisztenstől, közép-, felsővezetőig keresünk pályázókat szinte minden területre.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Petzval József u. 44.
1119 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.