Raktárvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy multinacionális kereskedelmi cég, budaörsi központtal.

Hozzájuk keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

RAKTÁRVEZETŐ MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Az áruházvezető közvetlen beosztottjaként egy 8-10 fős csoportot irányítasz napi szinten
  • Megtervezed és koordinálod a raktári beérkezéseket, belföldi és külföldi szállítókkal, fuvarozókkal tartod a kapcsolatot
  • Betartod a raktári működési szabályokat, aktívan részt veszel a napi munkában
  • Felelsz a pontos, naprakész készletért és adminisztrációért
  • Biztosítod a vásárlók magas szintű kiszolgálását az árukiadóban
  • Együttműködsz napi szinten az áruházi értékesítési osztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Raktározási, árumozgatási ismeretek és minimum 3 év szakirányú gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Rendszerben való, vevőközpontú és teljesítményorientált gondolkodás
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Dinamikus személyiség, határozottság, önállóság, rugalmasság

Előnyök:

  • Német vagy angol nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat kiváló szakmai fejlődési lehetőség és fiatalos környezet várja egy dinamikus, nagyvállalati, nemzetközi hátterű környezetben!
  • Bérezés: bruttó 370.000 Ft (túlóra átalánnyal)+ nettó 13.000 Ft Cafeteria+ pótlékok

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Szállítmányozás
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Vezetői pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.