Eladó (Csepel / Halásztelek)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk egy francia tulajdonú hipermarket lánc, amely világszerte 14 országban van jelen.

Számukra keresünk új kollégákat CSEPELI áruházukba a következő pozícióba:

ELADÓ (Csepel / Halásztelek)
Ezek a feladatok várnak rád:
  • Segítségnyújtás, tanácsadás a vásárlóknak a számukra megfelelő termékek kiválasztásában
  • A termékek elrendezése, ízléses kihelyezése
  • A termékek minőségének és frissességének ellenőrzése és biztosítása
  • Készletezésben való részvétel
Téged várunk, ha:
  • Érdekel a kereskedelem
  • Szeretnéd karrieredet beindítani, megalapozni
  • Szeretnél baráti hangulatban dolgozni, emberi bánásmódban részesülni
  • Lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Megbízhatóan és lendületesen végzed a rád bízott feladatokat
  • Előny, de nem feltétel, ha a kereskedelem területén szereztél már tapasztalatot
Amit ajánlunk neked:
  • A munkaerő-piaci változásokat követő, versenyképes alapbér
  • Többrétű prémiumrendszer
  • Belépéskor képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség
  • Lehetőség részmunkaidős foglalkoztatási formákra (heti 10 - 35 óráig)
  • 5% vásárlási kedvezmény a próbaidő után
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • A kereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • Rekreációs lehetőségek
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • Pótlékok: vasárnapi pótlék 50% és műszak pótlék 30%
Munkavégzés helye: Csepel / Halásztelek
Jelentkezésedhez küld el frissített, fényképes, magyar nyelvű önéletrajzod!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.