Szerelésvezető (épületvillamosság és épületautomatika területére)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Megbízónk több éve töretlenül fejlődő és mára már az élmezőnybe tartozó jó hírnevű, sikeres cég. Épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezését és kivitelezését végzik az ország egész területén.
Bővülés miatt keresünk csapatukba új kollégát

SZERELÉSVEZETŐ (épületvillamosság és épületautomatika területére)
pozícióba.
Szeretne egy stabil munkahelyen dolgozni ahol megbecsülik a munkáját és emellett még szakmailag is fejlődhet, folyamatosan tanulhat?
Szereti az izgalmas feladatokat?

Partnerünk egy olyan cég ahová a munkatársak szívesen járnak be dolgozni a fiatalos csapatnak, kellemes munkahelyi légkörnek és a modern irodai környezetnek köszönhetően.
Feladatok:
  • Részt vesz a projektindító értekezleten és megismeri a részletes projekt feladatokat
  • Kapcsolatot tart a projektvezetővel, tervezőkkel, műszaki kérdéseket tisztáznak
  • Figyeli a projekt műszaki tartalmát és megoldja/elhárítja a hibákat
  • Alvállalkozók munkavállalóinak közvetlen műszaki irányítása, koordinálása
  • A helyszíni szerelések műszaki felügyelete a hatályos szabványok szerint
  • Projekt végén üzembe helyezi a rendszert a projektmérnökkel és szoftveresekkel együttműködve
  • Elvégzett tevékenységet dokumentálja az ISO rendszere szerint
Elvárások:
  • Minimum műszaki középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves szerelésvezetői gyakorlat
  • Épületvillamosság és/vagy épületautomatika területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kitűnő kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Lojalitás, hosszú távú gondolkodás
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Villanyszerelői végzettség
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete
Amit a cég nyújt:
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon, notebook
  • Céges autó
  • Stabil háttér, jó munkakörülmények
  • Összetartó csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest és vonzáskörzete (esetenként országos)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és bérigényét!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.