Élelmiszer-analitikai csoportvezető

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Ügyfelünk a világ egyik vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Fő tevékenységi körükbe tartozik a laboratóriumi vizsgálatok, oktatások, tanúsítások és ellenőrzések elvégzése. Vállalatcsoportjuk szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

Most nyíregyházi laboratóriumába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

ÉLELMISZER-ANALITIKAI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:

  • Élelmiszer-csoport vezetése
  • Munkaszervezés, munkatársak irányítása
  • Körvizsgálati és jártassági tervek készítése és a vizsgálatok megszervezése
  • Részvétel a laboratóriumi vizsgálatok implementálásában
  • Vizsgálati eredmények validálása
  • Szabványos vizsgálatok elvégzése és ellenőrzése

Elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszermérnök vagy vegyészmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Munkaszervezésben és munkatársak irányításában szerzett tapasztalat
  • Laboratóriumi- élelmiszer vizsgálatokban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Az új munkatársat hosszútávú munkalehetőség, stabil, nagyvállalati háttér, megbízhatóság, valamint korrekt fizetés és juttatások várják!

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • ÉLELMISZERIPAR: Vezetői/menedzseri pozíciók
  • VEZETŐI POZÍCIÓK: Egyéb vezetői pozíciók
  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Vegyészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Élelmiszeripari mérnök
  • VEGYIPAR / GYÓGYSZERIPAR: Labor/Kutatás/Fejlesztés
  • ÉLELMISZERIPAR: Élelmiszeripari mérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Vegyészmérnök
  • ÉLELMISZERIPAR: Egyéb

Egyéb információk:

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát rendszerünkön keresztül!

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Középvezető / Manager

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.