Főkönyvelő - multis tapasztalattal

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Szeretne egy multinacionális cégnél főkönyvelőként dolgozni? Ezen a területen szerzett már több éves tapasztalatot? Akkor ezt a pozíciót Önnek ajánljuk!

Amit a cég kínál:
Kimagasló bérezés
Cafatéria
Biztos hátterű cég
Bejelentett 40 órás munkaviszony
Megbízható, vidám csapat (10-11 fő)

Amit a cég kér:
5-7 főkönyvelőként szerzett tapasztalat multi környezetben
Mérlegképes könyvelő képesítés
Minimum középfokú angol nyelvtudás

Ügyfelünk egy flottakezeléssel és lízingeléssel foglalkozó, multinacionális cég Budapesten. Most csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ - MULTIS TAPASZTALATTAL

Feladatok:

  • Beérkező számlák formai és tartalmi követelményeinek ellenőrzése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartások vezetése
  • Év végi tárgyi eszköz leltárak összeállítása, egyeztetése
  • Havi záráshoz vegyes tételek összeállítása és könyvelése
  • Főkönyvi számlák rendszeres ellenőrzése
  • Havi zárásokban való közreműködés
  • Könyvelői csapat koordinálása, munkájuk felügyelése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és mérlegképes végzettség
  • Legalább 5-7 éves multi környezetben szerzett főkönyvelői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazás ismerete, felhasználói szintű Excel ismeret

Juttatások, ajánlat:

  • Kimagasló bérezés, cafateria, közvetlen/vidám csapat várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Vezetői pozíciók
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem jelentkezzen rá fényképes, szakmai önéletrajzával!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 5-7 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.