Projektmérnök - autóipari területre (bács-kiskun megye)

Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye
Munkaidő
teljes munkaidő

PROJEKTMÉRNÖK autóipari területre (Bács-Kiskun megye)
Ki a megbízó aki hirdet?
A cég egy európai cégcsoport része, több éves jelenléttel Magyarországon. TIER-1 autóipari beszállító, amely préseléssel foglalkozik.
Milyen feladatok várnak a leendő Szakemberre?
  • Termékfejlesztésben való együttműködés a projekt teammel
  • Projekt - és időtervek készítése, betartatása
  • Projektmegbeszéléseken való részvétel, prezentáció
  • Alkatrész- és szerszámmenedzsment koordinálása és felügyelete
  • A változások lefolytatásának ellátása és koordinálása, gyártmánykezelés, típusváltás
  • Változást nyomon követő lapok előállítása belső igényfelmérés és a szállítók megkérdezése alapján
  • Változásokra vonatkozó döntés előkészítő lap létrehozása, mint pl. változásértékelő lap rizikóbecsléssel, költségvizsgálat
  • Idő és költségfelelősség a változás indításától a szériagyártásig
  • Együttműködés a cég és vállalatcsoport irányelveinek megfelelően a vevőkkel
  • Az új tetőkárpit technológia honosítása
Milyen elvárásoknak kell megfelelni?
  • Felsőfokú végzettség (gépész/villamosmérnök területen előny)
  • 3 év autóipari, projektmenedzsment területén szerzett szakmai tapasztalat
  • OEM kapcsolódó tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (más egyéb európai nyelv ismerete előny)
  • MS Office, MS Project gyakorlati tapasztalat
  • Jó stratégiai és analizáló képesség
  • Szervezőképesség, magas egyéni motiváció és vevőorientáltság
Munkavégzés helye:
  • Bács-Kiskun megye
Mit ajánl a Cég a szakember számára?
  • Fix versenyképes alapbér + bónusz + cafeteria
Amennyiben felkeltette érdeklődését az állásajánlat, kérem jelentkezzen rá fényképes magyar nyelvű önéletrajzával rendszerünkön keresztül.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.